Apie mus

UAB „Gelsva“ veiklos sritys: Parduotuvių tinklas „Vynoteka“ visoje Lietuvoje ir už jos ribų; Restoranas „Casa No. 4 Drinks & Grill“ Vilniuje; Šaltinio ir geriamojo vandens „Žalia giria“ gamyba ir prekyba; Įmonių, įstaigų ir ofisų aptarnavimas.

UAB "Gelsva"

UAB „Gelsva“ buvo įsteigta 1991 m. Vilniuje ir pradėjo savo veiklą importo bei didmeninės prekybos srityse, platindama tokius  pasaulinės svarbos prekinius ženklus kaip “Perfetti Van Melle “ (Mentos, Fruttella, Chupa Chups, Meller); “Storck”  (Merci, Toffifee, Werther’s Original);  “Henkel” glue; “Glaxo SmithKline”  (Aquafresh, Parodontax, Sensodyne); “Gallina Blanca”; “Campina” (Fruttis); “SC Johnson” (Glade, One touch, Mr. Muscle), ; “SCA” (Libresse, Libero); “Reckit Benckiser” (Vanish, Calgonit, Calgon, Vanish, Cillit etc.); “Beiersdorf”  (Nivea); “Fazer” (Geisha, Karl Fazer);“Darida”, “Dilmah”, „Wrigley“.

Per daugiau nei 20 metų įmonė įsitvirtino Lietuvos rinkoje ir šiandien sparčiai plečia savo verslą. UAB „Gelsva“ didžiuojasi ne tik viena moderniausių ir našiausių techninių bazių, bet ir teikiamų paslaugų kokybe. Puikiai parinkta įmonės darbuotojų komanda, užtikrinanti gerą įmonės klientų aptarnavimą – dar vienas bendrovės žingsnis sėkmės link.

UAB „Gelsva“ veiklos sritys: 

Parduotuvių tinklas „Vynoteka“ visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Čia patraukliomis kainomis rasite aukštos kokybės visų būtiniausių maisto produktų, buities bei buitinės chemijos priemonių, platų vynų pasirinkimą iš įvairių pasaulio šalių, tauriųjų gėrimų, aukščiausios kokybės konjako, rūšinio brendžio ar šampano.

Restoranas „Casa No. 4 Drinks & Grill“ Vilniuje; Čia ne tik atrasite visus parduotuvėse „Vynoteka“ parduodamus vynus, šampaną, tauriuosius gėrimus ar tikrą čekišką, anglišką ir vokišką alų „Vynoteka“ kainomis, bet ir galėsite paragauti puikių patiekalų iš restorano meniu.

Šaltinio ir geriamojo vandens „Žalia giria“ gamyba ir prekyba; 2000 m. įkurtas padalinys, gaminantis ir parduodantis šaltinio vandenį „Žalia Giria“ pilstomą į 19l,  5l, 3l, 1,5l, 0,5l ir 0,33l talpos butelius. Vartotojams tiekiamas ne tik šaltinio vanduo, bet ir įvairūs pilstymo įrenginiai – nuo rankinės pompos ar keramikinio indo iki šiuolaikinių vandens pilstymo aparatų. 2013 m. dezinfekcijos srityje įdiegta naujovė! Naudojant nanotechnologijas, naujame filtre yra sidabro druskų ir kitų elementų, filtruojančių iš aplinkos į vandenį patenkantį orą, ir tai žymiai pagerina vandens kokybinius parametrus bei prailgina jo vartojimo trukmę

Įmonių, įstaigų ir ofisų aptarnavimas: vandens, kavos, kavos aparatų, arbatos, higienos produktų tiekimas.


2012 m. įmonėje įdiegtas ir yra dirbama pagal ISO 22000:2005 vadybos kokybės standartą – geriamojo ir šaltinio vandens bei aromatizuoto stalo vandens pilstymas į butelius ir pardavimas.