VYNOTEKA

„Vynoteka" – didžiausias šiuolaikiškas ir nuolat augantis specializuotų alkoholinių gėrimų parduotuvių tinklas. 

VYNOTEKA

Lietuvoje veikia 92 „Vynoteka“ parduotuvės, Latvijoje – 17, Lenkijoje – 4.

Šiuo metu „Vynoteka“ parduotuvėse galima rasti daugiau kaip 1000 skirtingų vyno rūšių iš viso pasaulio, aukščiausios kokybės tauriųjų gėrimų, alaus iš skirtingų pasaulio kampelių, gaiviųjų gėrimų bei gurmaniškų maisto produktų ar saldumynų„Vynoteka“ bendradarbiauja su daugiau nei 75 – iais vynų gamintojais iš viso pasaulio, sėkmingai dirbama ir su tiekėjais Lietuvoje, todėl pirkėjams siūlomas geras kainos ir kokybės santykis.

Specializuotas „Vynoteka“ parduotuves pirkėjai renkasi dėl strategiškai patogios vietos, savo sritį gerai išmanančių profesionalių konsultantų, tinkamo prekių išdėstymo ir galimybės taupyti laiką apsiperkant.

Atsakingai žiūrime į savo verslą, todėl esame tarptautinės programos, skatinančios saikingą vyno vartojimą, bei prisidedančios prie alkoholio žalos mažinimo, „Wine in Moderation – Art de Vivre” (WiM) programos nariai.

„Vynoteka“ turi ir savo elektroninę parduotuvę, kurioje galite savo mėgstamus produktus užsisakyti į namus ar suruoštus patogiai atsiimti parduotuvėje. Aplankykite ir išbandykite: https://www.vynoteka.lt/eshop.

Pirkiniai pristatomi visoje Lietuvoje.

AR JUMS JAU YRA 20 METŲ